ThetaHealing ®


ThetaHealing ® - naturalna metoda uzdrawiania, droga do samodzielnego rozwoju działająca na wszystkich poziomach życia: duchowym, umysłowym, emocjonalnym oraz fizycznym. Metoda pokazuje, że korzystając z naturalnej mocy swoich fal mózgowych możemy rozwinąć pełnię potencjału tkwiącego w każdym z nas. Wiele ograniczających nas i szkodzących nam przekonań, blokad, emocji i myśli tkwi - głęboko przed nami ukrytych - w podświadomości. Te destrukcyjne, wypływające z naszej nieświadomości programy, z uporem maniaka wypaczają nasze zachowania, pogarszają relacje z bliskimi, obniżają nasze siły witalne, motywację, ograniczają nasz potencjał, osłabiają system odpornościowy organizmu. Jakość naszego życia spada, coraz częściej niedomagamy, coraz częściej chorujemy. Jednak tak być nie musi.

Vianna Stibal - twórca ThetaHealing - w 1995 roku u mamy trójki małych dzieci zdiagnozowano złosliwego raka kości. Zalecana amputacja nogi miała Viannie „dać więcej czasu“. Korzystanie z medycyny konwencjonalnej jak i z terapii alternatywnych nie przynosiło pozytywnych skutków. Z wykorzystaniem energii, która jest w każdym z nas, za pomocą fal Theta Vianna uzdrowiła siebie, a przez następne lata działalności tysiace osób na całym świecie.
Technika ThetaHealing jest uznawana za jedną z najefektywniejszych metod terapii naturalnych na świecie. ZAPRASZAMY DO STRONY NA FACEBOOKU POŚWIĘCONEJ MOIM USŁUGOM Z ZAKRESU THETAHEALING ® .

https://www.facebook.com/pages/Theta-Terapie-Izabela-Gryszkiewicz-Dariusz-Fitzermann/943130625754612?pnref=story


Jestem certyfikowanym uzdrowicielem metodą ThetaHealig ®.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz