O mnieStrona Zdrowie i świadomość powstała, dlatego że chciałabym przekazać wiedzę na temat możliwości świadomego, a co za tym idzie zdrowego stylu życia.
Będę starała się również przybliżyć sytuację, jaka panuje na świecie w zakresie zdrowia, żywienia i leczenia, która ma bezpośredni wpływ na jakość naszego życia.

Większość z nas rodzi się całkiem zdrowymi ludźmi, tylko niewielki procent z nas przychodzi na świat z genetycznymi dysfunkcjami. 
Zatem tak naprawdę, każdy z nas ma prawo i szansę pozostać zdrowym człowiekiem przez większość swojego życia. Bo zdrowie było nam dane od początku drogi zwanej życiem.
Jednak kiedy wzrastamy i stajemy się dorośli zaczynają się nasze problemy zdrowotne. Dlaczego?.....
Ponieważ ulegamy wielu stereotypom. Mamy także do tego przeróżny stosunek, w zależności od naszych przekonań. Często uważamy, że nie mamy na to wpływu lub nie wiemy, dlaczego te schorzenia powstają. 
Chciałabym na tej stronie pokazać, że każdy z nas z osobna ma wpływ na to co dzieje się z jego ciałem i umysłem. Narzędziem do tego jest wiedza i świadomość. Możemy i mamy prawo być zdrowi. Należy również zrozumieć, że to my najczęściej ciężko pracujemy na ten stan rzeczy poprzez nasze nawyki i przyzwyczajenia.

Od wielu lat moją pasją jest zdobywanie wiedzy z zakresu szeroko pojętego rozwoju duchowego i zdrowotnego. Obserwuję, jakie czynniki wpływają na jego poprawę, a jakie powodują jego pogorszenie.
Wbrew ogólnie przyjętym założeniom dotyczącym formy dbałości o nasze ciała i umysły uważam, że każdy z nas jest najlepszym lekarzem dla siebie samego.
Udowodniono zresztą, że stan naszego umysłu oraz przekonania dotyczące nas samych mają niebagatelny wpływ na jakość naszego zdrowia i życia.

Prowadzę również sklep zielarsko – medyczny oraz posiadam odpowiednie wykształcenie w kierunku zielarstwa.

Dzisiaj to Was, Drodzy Czytelnicy chcę zabrać w tę podróż poprzez prowadzoną przeze mnie stronę.

Pozdrawiam
Izabela Gryszkiewicz


Kontakt do mnie:
silanatury.kwidzyn@wp.pl
       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz