środa, 18 października 2017

ZIEMIA OKRZEMKOWA, czyli krzem na straży zdrowia.

Źródło zdjęcia: Internet
Okrzemka jest jednokomórkowym organizmem tak maleńkim, że aby miałaby być dostrzeżona, musiałaby być powiększona tysiące razy. Okrzemka występuje we wszystkich rodzajach wód na Ziemi, zarówno słodkich jak i słonych. Występuje nawet w wilgotnych glebach. Organizm ten jest podstawowym pokarmem dla stworzeń w środowisku wodnym.
Można by go nazwać „morską trawą”. Obecność wyższych form życia w środowisku wodnym zależy od obecności okrzemek w znacznych ilościach. Bez nich te formy życia nie mogłyby istnieć. Okrzemki są tak płodne, że gdyby wszystkie je zgromadzić i umieścić na końcu huśtawki na desce, a wszystkie inne lądowe organizmy, drzewa, kwiaty itp. na drugim jej końcu, to organizmy lądowe znalazłyby się wysoko w powietrzu. Innymi słowy okrzemek jest znacznie więcej niż wszystkich innych organizmów lądowych razem wziętych.

Dlaczego ten mały organizm jest tak ważny? Nie wiadomo, jak wiele ryb albo innego morskiego pożywienia jest w Twojej diecie ale miliony ludzi głodowałoby, gdyby nie miało dostępu do ryb morskich i lądowych. Ogromna większość zwierząt morskich nie istniałaby, gdyby nie miała dostępu do tego pożywienia.

Kliknij

KORZYŚCI ZDROWOTNE
Po kilku miesiącach przyjmowania Ziemi Okrzemkowej FSF Twoje jelita są czyste i w konsekwencji uzyskujesz wiele korzyści zdrowotnych, wynikających z efektywniejszego przyswajania składników pokarmowych. Odtruwanie podwyższa system odpornościowy skutkujący lepszą obroną przed niechcianymi gośćmi i chorobami.
Pojedyncza dawka ziemi okrzemkowej zawiera miliony ujemnie naładowanych pancerzyków okrzemek, przyciągających dodatnio naładowane szkodliwe substancje, w tym pozostałości po grzybach, pleśni, bakteriach i lekach, endotoksyny, pestycydy oraz kationy ciężkich metali wiążąc je w cylindrycznej strukturze pancerzyków i opuszczając układ trawienny poprzez mechanizm wydalania w postaci kału.
Stwierdzono również fakt absorbowania związków metyl rtęciowych [CH3Hg]+(rtęć uwalnia się z wypełnienia amalgamatowego zęba a przebywając w jelicie tworzy związki metyl rtęciowe) oraz białkopodobnych toksyn produkowanych w wyniku zatruć układu pokarmowego.
Dodatkowo pancerzykowe cylindry są bardzo twarde i mają ostre krawędzie, a przechodząc przez jelito delikatnie skrobią jego ściany wymiatając zanieczyszczenia z organizmu nie uszkadzając błon śluzowych i ścian jelita.

TAKŻE ZIEMIA OKRZEMKOWA:
  • jest NATURALNYM ŹRÓDŁEM KRZEMU - część pancerzyków metabolizuje w układzie pokarmowym zmieniając formę chemiczną z krzemionki na biologicznie czynny kwas ortokrzemowy, który jak wiemy przyczynia się do zwalczania wielu dolegliwości i chorób, m.in. zmniejsza bóle stawowe i pleców, polepsza gojenie się złamań kości, zmniejsza artretyzm, bierze udział w produkcji kolagenu
  • oczyszcza organizm ze złogów pokarmowych, m.in. pozostałości po grzybach, pleśniach, bakteriach i lekach
  • zwalcza pasożyty układu pokarmowego - po kilku miesiącach przyjmowania ziemi okrzemkowej jelita znacznie oczyszczają się i efektywniej przyswajają składniki pokarmowe
  • korzystnie wpływa na włosy, paznokcie i cerę, poprzez uzupełnienie braków krzemu w organizmie
  • poprawia przemianę materii i przyczynia się do zdrowej sylwetki - przyspiesza metabolizm
  • posiada obojętny odczyn, w związku z tym korzystnie wpływa na PH organizmu.

SPOSÓB PRZYJMOWANIA

Dzienna dawka to jedna czubata łyżka stołowa bądź dwie płaskie łyżki stołowe rano i wieczorem. Ziemię można rozpuścić w wodzie i wypić. Można przyrządzić napój według swojego uznania. Dawka zależy od indywidualnych preferencji. Należy na początku obserwować wpływ działania ziemi okrzemkowej na samopoczucie i stan naszego organizmu. Ziemię okrzemkową można przyjmować razem z innymi środkami zwalczającymi pasożyty.


Kliknij


Źródło: perma

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz