środa, 11 maja 2016

Trucie ludzi FLUOREM! Kiedy nastąpi tego koniec?!

Źródło: Internet

O tym, że fluor stosowali zarówno hitlerowcy, jak i stalinowcy w obozach koncentracyjnych, czy łagrach, wiadomo od co najmniej 2 dekad.

O tym, że celem stosowania był wpływ fluoru na Centralny Układ Nerwowy, wiadomo od co najmniej 1945 roku, kiedy to podczas projektu Manhatan - czyli budowy bomby atomowej, u ludzi pracujących przy fluorze występowały objawy psychiczne, spowolnienie, zaburzenia koncentracji etc.

O tym, że fluor jest neurotoksyną także wiadomo już od wielu lat.
  • Fluor jest rakotwórczy
Badania wykonane przez Departament Zdrowia w New Jersey potwierdziło 6,9 krotny wzrost raka kości u młodych mężczyzn. Wcześniejsze badania wykazały 5% wzrost wszystkich rodzajów nowotworów w społecznościach „fluoryzowanych”.
  • Fluor zwiększa ilość złamań biodra
Picie fluoryzowanej wody powoduje podwojenie liczby złamań szyjki kości udowej w obu grupach: starszych mężczyzn i kobiet. (Bordeaux Badanie JAMA 1994)
  • Fluor zwiększa niepłodność.
Potwierdzono, że niepłodność u kobiet zwiększa się wraz z fluoryzacją. FDA podało ścisłą korelację między zmniejszającymi się całkowitymi wskaźnikami płodności u kobiet między 10 a 49 rokiem życia, oraz zwiększenie stężenia fluorków.
Poinformowano również, że przegląd wszystkich badań przeprowadzonych na zwierzętach potwierdza, że fluorek wpływa negatywnie na płodność u większości gatunków zwierząt.
  • Fluor zwiększa fluorozy.
Nieprzezroczyste białe plamy i brązowe brzydkie zęby spowodowane fluorem nazywamy Fluorosis. Fluorosis dotyka obecnie jedno na pięć lub więcej dzieci, z powodu dodatkowego podawania fluoru.
  • Fluor nie zmniejsza próchnicy.
Fluor nie jest skuteczny w redukcji próchnicy.
Nie stwierdzono korelacji pomiędzy poziomem fluoru w wodzie i próchnicy.
  • Fluor nie jest zatwierdzony przez FDA.
FDA uważa, fluorek jest niezatwierdzony jako nowy lek, dla którego nie ma żadnego dowodu bezpieczeństwa. FDA nie uważa fluorek za niezbędny składnik odżywczy.
  • Fluor jest wysoce toksyczny.
Międzynarodowa Akademia Medycyny stwierdza, że fluorek został sklasyfikowany jako niezatwierdzony lek dentystyczny ze względu na wysoką toksyczność.
  • Fluor jest pierwiastkiem kardiotoksycznym
Ma wpływ na naczynia wieńcowe - zwapnienia.
  • Fluor jest pierwiastkiem uszkadzającym nerki.
Dzieje się tak nawet przy poziomie 5ppm. Nieznane są poziomy skażenia powietrza fluorem, powodujące uszkodzenia toksyczne w organizmach. My obserwowaliśmy takie uszkodzenia już przy śladowych wielkościach.

Stosowane pasty do zębów zawierają fluor przeciętnie w granicach 1000 -1500ppm.

1. Ponad 95% past znajdujących się w sprzedaży zawiera obecnie fluor.
2. Jedno mycie taką pastą zawiera od 0.75 do1.5 mg fluoru. Dzienne możliwości wydalania fluoru są poniżej 1 mg. Dentyści zalecają mycie zębów po każdym posiłku, czyli dzienna dozwolona norma jest przekroczona, szczególnie u dzieci szkolnych o 300 -500 %
3. Szczególnie niebezpieczne są pasty smakowe, ponieważ badania wykazały, że dziecko potrafi połknąć nawet 50% pasty. Czyli w sumie dziecko wielokrotnie przekracza dzienną dopuszczalna normę fluoru. Badania prof. Ganowiaka i Nabrzyskiego sprzed 20 lat udowodniły, że dziecko może wchłonąć nawet do 5 mg fluoru dziennie. Możliwości wydalnicze nie przekraczają 1 mg. Reszta się kumuluje.
4. Pomimo faktu, że obecnie dentyści zalecają przyjmowanie pasty na szczoteczkę wielkości grochu, u dzieci i młodzieży jest niemożliwe dopilnowanie tego. Jeszcze do niedawna zalecano 2 cm.
5. Takimi objawami zatrucia fluorem mogą być częste bóle brzucha u dzieci, cukrzyca szczególnie I typu, łamliwość kości, zrywanie ścięgien, niegojące się rany.
6. Obecnie już nawet FDA WYMAGA NAPISÓW OSTRZEGAWCZYCH NA KAŻDEJ TUBCE PASTY.
DO POLSKI TA WIEDZA JESZCZE NIE DOTARŁA.


Źródło: Dr Jerzy Jaśkowski, alexjones

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz