piątek, 13 maja 2016

Jak mężczyźni stają się BEZPŁODNI. Znikający mężczyzna.

Przeprowadzamy ogromny eksperyment toksykologiczny, w którym badamy nasze dzieci i dzieci naszych dzieci”. – Dr Herbert Needleman


Źródło: Internet

Znikający mężczyzna jest o jednej z najważniejszych a najmniej publikowanych spraw przed jakimi stoi gatunek ludzki: toksyczne zagrożenie dla układu reprodukcyjnego mężczyzny.
W ostatnich dziesięcioleciach widzieliśmy stały i dramatyczny wzrost przypadków chłopców i młodych mężczyzn dotkniętych deformacją genitaliów, niską liczbą plemników, zaburzeniami spermy i rakiem jąder.

Jednocześnie chłopcy mają teraz dużo większe ryzyko zachorowania na ADHD, autyzm, zespół Tourette’a, porażenie mózgowe i dysleksję.
Znikający mężczyzna z niepokojem przygląda się temu co wielu lekarzy i badaczy teraz podejrzewa o przyczynę odpowiadającą za wiele z tych problemów: klasa powszechnych chemikaliów wszechobecnych w naszym świecie.

Znajdują się we wszystkim – od szamponu, okularów przeciwsłonecznych, mięsa i nabiału, dywanów, kosmetyków i butelek dla niemowląt, nazywają się chemikaliami „naśladującymi hormony” albo „zaburzającymi układ endokrynologiczny”, i mogą uszkadzać większość budulca do rozwoju człowieka.

Fakty: niepłodność mężczyzn

* Jest ponad 20 bardzo uprzemysłowionych krajów, w których liczba narodzin chłopców spadała na przestrzeni ostatnich 30 lat – 3 mln mniej chłopców.
* W ostatnich 20 latach o 200% wzrosła liczba chłopców rodzących się z nieprawidłowościami penisa i wadami genitaliów.
* U chłopców częściej występują zaburzenia ADHD, trudności w nauce, zespół Tourette’a, porażenie mózgowe i dysleksja.
* U chłopców jest 4 x więcej przypadków autyzmu.
* Średnia liczba plemników wśród studentów kolegiów w Ameryce wynosi mniej niż połowę w porównaniu z tą liczbą sprzed 50 lat.
* Spada jakość spermy: 85% spermy wytwarzanej przez zdrowego mężczyznę ma uszkodzone DNA.
* Uszkodzoną spermę wiąże się z 300% wzrostem zachorowań na raka prostaty – forma raka dotykająca młodych mężczyzn w wieku lat 20 i 30.
* W ostatnich 60 latach przemysł chemiczny wyprodukował ponad 90.000 chemikaliów, z których 85% nigdy nie zbadano pod względem ich wpływu na organizm człowieka.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz