niedziela, 31 stycznia 2016

Leczenie kanałowe zęba to zabijanie na raty!!

Źródło: Internet
Czy dotknęła cię przewlekła wyniszczająca choroba? Jeśli tak, czy powiedziano ci „to wszystko jest w twojej głowie?” To może być blisko prawdy… przyczyna twojej choroby może być w jamie ustnej.
Jest powszechna procedura dentystyczna, o której niemal każdy dentysta powie, że jest absolutnie bezpieczna, pomimo tego, że od ponad 100 lat naukowcy ostrzegali przed jej niebezpieczeństwem. Każdego dnia tylko w USA wykonuje się 41.000 tych procedur na pacjentach, którzy uważają, że bezpiecznie i na stałe załatwiają swój problem.
Co to za procedura?
Wypełnianie kanałów korzeniowych zęba. W tym kraju wykonuje się ich ponad 25 mln rocznie.
Zęby leczone kanałowo to „martwe” zęby, które mogą się stać milczącymi inkubatorami bardzo toksycznych bakterii beztlenowych, które mogą, w pewnych warunkach, przedostawać się do krwiobiegu by wywołać poważne problemy zdrowotne – wiele z nich objawia się aż dziesiątki lat później.
Większość tych toksycznych zębów wygląda dobrze przez wiele lat, co czyni ich rolę w chorobie systemowej trudniejszą do wykrycia.
Niestety, zdecydowana większość dentystów jest nieświadoma poważnego potencjalnego ryzyka na jakie narażają pacjentów, ryzyka utrzymującego się u pacjentów przez resztę życia. Amerykańskie Stowarzyszenie Dentystów (ADA) twierdzi, że wypełnione kanały zębowe potwierdzono jako bezpieczne, ale NIE opublikowało żadnych danych ani faktycznych wykazujących to badań.
Zachęcam do obejrzenia filmu poniżej.Źródło: wolna-polska

1 komentarz:

  1. Statyny wniszczxają organizm,zabijają na raty,odbierają radość życia.Czy jakiś boss farmaceutyczny stanie przed sądem?Milioner na ludzkim cierpieniu,powinien stracic cały majątek

    OdpowiedzUsuń