czwartek, 28 stycznia 2016

Dr Robert Willner wstrzykuje sobie HIV w TV!

Źródło: Internet
Dr Robert E. Willner – lekarz z 40-letnim doświadczeniem, zdeklarowany demaskator oszustwa AIDS, autor książki „Deadly Deception: The Proof That Sex And HIV Absolutely Do Not Cause AIDS” (Zabójcze oszustwo – dowody, że seks i HIV absolutnie nie powodują AIDS).
7 grudnia 1994 roku w Hotelu Hollywood Roosevelt w Greensboro (USA, stan Karolina Północna), przed zgromadzeniem lekarzy medycyny alternatywnej i dziennikarzy, dr Robert E. Willner wbił igłę w palec 27-letniego studenta, mającego pozytywny wynik testu na HIV, a następnie tą samą igłą ukłuł siebie. Robił potem wielokrotnie test na HIV – za każdym razem wynik był negatywny.
Rok wcześniej dr Willner zaszokował Hiszpanię poprzez zaszczepienie się krwią Pedro Tocino, HIV-pozytywnego, chorego na hemofilię. To zdarzenie odnotowała na pierwszej stronie każda duża gazeta w Hiszpanii. Pojawił się też w najpopularniejszym programie telewizji hiszpańskiej, prezentując swoje stanowisko w sprawie AIDS.
 
Pytany, dlaczego ryzykuje życiem, dr Willner odpowiedział: „Robię to, aby położyć kres największemu morderczemu oszustwu w historii medycyny. Przez wstrzyknięcie sobie HIV-pozytywnej krwi dowiodę tego, podobnie jak Dr Walter Reed udowodnił prawdę o żółtej febrze. W ten sposób, mam nadzieję, odsłonię prawdę o HIV w interesie całej ludzkości”.
 
Dr Willner zmarł na atak serca 4 miesiące później – 15 kwietnia 1995 r. (i można przypuszczać, że nie była to śmierć przypadkowa.. )


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz