piątek, 4 grudnia 2015

Gregg Braden - Wylecz wszystkie choroby!

Źródło: Internet
Gregg Braden – naukowiec oraz pisarz, którego książki będę w przyszłości również przybliżał, pokazuje podczas swojej konferencji materiał video z chińskiego szpitala, w którym lekarze w niecałe trzy minuty wyleczyli kobietę z raka pęcherza moczowego. 
Podczas trwania zabiegu widok na sonogram pokazuje jak guz zaczyna znikać. Gregg wyjaśnia co takiego dokładnie zrobili lekarze, a mianowicie jak uczucia i intencje, generowane z poziomu serca, mogą wpływać na rzeczywistość. Jak słusznie Braden zauważa, współczesny świat zachodni określa takie zjawiska jako cuda, ponieważ nie rozpoznaje jeszcze działanie przenikającego wszystko pola – eteru (Braden nazywa te pole Boską Matrycą). Podczas gdy już nauczymy się komunikować z tym polem, to uzdrowienia takie jak na poniższym filmiku przestają być cudem, a stają się potężną, wewnętrzną technologią, która może zrewolucjonizować nasz świat. Wiedza jak wykorzystywać eter, była tak naprawdę już znana od starożytności (m.in posługiwał się nią Jezus podczas przeprowadzania uzdrowień itd).
Polecam ten materiał, ponieważ pokazuje on medycynę najbliższej przyszłości.


Poniżej jedna z wielu książek, które napisał Gregg Barden:
BOSKA MATRYCA - zobacz tutaj.

1 komentarz:

  1. Piękna sprawa, czytam teraz książkę Grega Bradena " Efekt Izajasza" To wszystko jest bardzo fascynujące, pouczające i dające nadzieję na lepsze życie. Pozdrawiam Roman.

    OdpowiedzUsuń