wtorek, 17 listopada 2015

Niemieccy naukowcy udowodnili, że życie po śmierci istnieje!!

Źródło: Internet
Berliński zespół psychologów wraz z lekarzami Technische Universität of Berlin ogłosili w sierpniu 2014 roku, iż na podstawie eksperymentów klinicznych posiadają dowody istnienia jakiejś formy życia po śmierci ludzkiego ciała. 
To zdumiewające oświadczenie jest oparte na wnioskach wyciągniętych z nowego typu medycznych badań nadzorowanych podczas tzw. eksperymentów granicznych życia i śmierci, pozwalających na spowodowanie stanu zgonu trwającego prawie 20 minut, po czym pacjenci byli przywracani z powrotem do życia.
Ten kontrowersyjny proces, który był powtarzany 944 razy na ochotnikach tego programu badawczego, prowadzono przez ostatnie 4 lata. Podczas tych eksperymentów zastosowano specjalne mieszaniny środków chemicznych jak adrenalina i dimetylotryptamina, które utrzymywały ciało w stanie śmierci klinicznej i gwarantowały brak uszkodzeń podczas procesu reanimacji. Następnie ciało ochotnika było wprowadzane w stan tymczasowej śpiączki poprzez inną mieszaninę środków chemicznych sterowanych z poziomu ozonu w jego krwiobiegu, by 18 minut później zostawać wybudzonym.
Utrzymanie w tak długim czasie stanu śmierci klinicznej był możliwy dzięki najnowszemu urządzeniu podtrzymującemu cyrkulację sercowo płucną (CPR) nazwaną „AutoPulsem” Urządzenie to jest obecnie stosowane do reanimacji ludzi będących martwymi od około 40 minut do jednej godziny.
Zespół naukowców pod kierownictwem Dr Berthold Ackermann nadzorował przebieg eksperymentów oraz gromadził dane. Chociaż istnieją pewne, drobne różnice w relacjach ochotników to znaczna większość opisywała podobne doznania podczas wytworzonej śmierci klinicznej.
Najczęściej relacje zawierają uczucie oddzielenia się od ciała, lewitacji, wspaniałą błogość, bezpieczeństwo, uczucie ciepła duchowego, całkowite rozpłynięcie się oraz obecność wspaniałego światła, które ich otaczało.
Grupa naukowców jest świadoma tego, że wyniki ich badań mogą być dla wielu ludzi szokiem, a dla osób z silnymi przekonaniami religijnymi mogą stać się nawet dużym problemem. Ochotnicy biorący udział w eksperymencie należeli do większości wyznań obecnych w Niemczech jak Chrześcijanie, Muzułmanie, Żydzi, Hindusi oraz ateiści.
Doktor Ackermann oświadczył: wiem, że nasze wyniki badań mogą być niewygodne dla wielu ludzi.....ale właśnie odpowiedzieliśmy na jedno z największych pytań w historii ludzkości, więc mam nadzieję, że ludzie których te wyniki wprawią w niepokój będą w stanie nam wybaczyć. Tak istnieje życie po śmierci i wygląda na to, że dotyczy to każdej osoby na świecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz