czwartek, 8 października 2015

THETA HEALING - naturalna metoda uzdrawiania.

Źródło: Internet
Theta Healing - naturalna metoda uzdrawiania, droga do samodzielnego rozwoju działająca na wszystkich poziomach życia: duchowym, umysłowym, emocjonalnym oraz fizycznym. 

Metoda pokazuje, że korzystając z naturalnej mocy swoich fal mózgowych możemy rozwinąć pełnię potencjału tkwiącego w każdym z nas. Wiele ograniczających nas i szkodzących nam przekonań, blokad, emocji i myśli tkwi - głęboko przed nami ukrytych - w podświadomości. Te destrukcyjne, wypływające z naszej nieświadomości programy, z uporem maniaka wypaczają nasze zachowania, pogarszają relacje z bliskimi, obniżają nasze siły witalne, motywację, ograniczają nasz potencjał, osłabiają system odpornościowy organizmu. Jakość naszego życia spada, coraz częściej niedomagamy, coraz częściej chorujemy. Jednak tak być nie musi.

Vianna Stibal - twórca ThetaHealing - w 1995 roku u mamy trójki małych dzieci zdiagnozowano złosliwego raka kości. Zalecana amputacja nogi miała Viannie „dać więcej czasu“. Korzystanie z medycyny konwencjonalnej jak i z terapii alternatywnych nie przynosiło pozytywnych skutków. Z wykorzystaniem energii, która jest w każdym z nas, za pomocą fal Theta Vianna uzdrowiła siebie, a przez następne lata działalności tysiące osób na całym świecie.

Theta Healing jest jedną z najefektywniejszych wśród dostępnych obecnie metod uzdrawiania. Wiele problemów może być rozwiązanych w krótkim czasie oraz wiele chorób z jakimi się zmagasz wyleczonych. Czasami wystarczą 1-2 sesje, by uwolnić się od ograniczających przekonań i zacząć nowy rozdział w życiu lub pozbyć się choroby.
Zdarza się jednak, że system wierzeń związany z daną kwestią jest bardziej skomplikowany i wymaga głębszej pracy nad przekonaniami.

Jeśli nie jesteś zadowolony z obecnej sytuacji i jesteś gotowy na zmiany w życiu lub cierpisz na jakąś chorobę fizyczną lub psychofizyczną napisz thetaterapie@interia.pl lub zadzwoń 537-104-001 i umów się na indywidualną sesję.

Zajmuję się uzdrawianiem wielu schorzeń, które są w katalogu chorób cywilizacyjnych.
Tworzę również indywidualne programy wspomagania organizmu podczas uzdrawiania suplementami diety, ziołami oraz odpowiednią dietą.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz