środa, 9 września 2015

Wywiad z DOLORES CANNON - hipnotyczne sesje dotyczące wspomnień z poprzednich wcieleń oraz informacje o "Trzech Falach Ochotników". (część II)

Źródło: Internet
Wywiad z Dolores Cannon przeprowadziła Krery Cassidy, pracująca w organizacji „Project Camelot Productions”.

WYWIAD część II
Ok. Porozmawiajmy teraz o przyszłości Ziemi, o „Falach” istot, które na nią przybywają. Na wykładzie wspomniałaś o tych szczególnych ludziach i wiem, że w Internecie można znaleźć więcej Twoich wykładów oraz publikacji na ten temat. Porozmawiajmy o tych „Falach”, a potem o tym, co ma się stać w przyszłości?

Dowiedziałam się jak powstała Ziemia, jak zasiali na niej życie, bo faktycznie to Oni rozpoczęli tu życie i stworzyli nas. Przez cały czas nad nami czuwali. Zastanawiające, że nigdy nie zetknęłam się z porwaniami wojskowymi.

Tak?
Wojsko mogło być zaangażowane, ale nie pracowałam z takimi ludźmi. Wróćmy jednak na chwilę do tego, co powiedziałaś wcześniej. Mówiąc o różnych rasach, stwierdziłaś: Miałam kontakt z wieloma. Niektórych nie rozpoznałabyś, nie istnieją żadne rysunki. Komunikacja pomiędzy nimi odbywa się bezpośrednio pomiędzy umysłami, ale ze mną rozmawiają poprzez osobę, z którą pracuję.

Oczywiście.
Powiedziano mi, żeby Ci przekazać, że to są rzeczy niewiarygodne, ale chodziło Ci o tych innych…

No cóż, OK. Chcielibyśmy jednak o tym usłyszeć.
Dobrze, ale nie wiem, od czego zacząć.

Tak, chciałabym, żebyś dokończyła swój wczorajszy wykład o „Trzech Falach”, potem opowiedziała o przyszłości planety i wreszcie mogłybyśmy wrócić do pozostałych tematów.
Dobrze, ale chciałabym jeszcze opowiedzieć o pewnym szczególnym przypadku. Czy mogę, zanim zapomnę?

Oczywiście.
Wydarzenie miało miejsce na wybrzeżu kalifornijskim. Pewna osoba została wyprowadzona z samochodu, po czym zabrano ją na statek, ale niczego z tego zdarzenia nie zapamiętała. Dopiero istota pozaziemska, która przez nią przemawiała, opisała szczegóły. Zwróciła uwagę na ich duże oczy, a ja właśnie zastanawiałam się, w jaki sposób widzą. Statek wisiał nad autostradą. Oni patrząc z góry widzieli to, co dzieje się wokół autostrady, cały obszar oceanu, obszar po drugiej stronie drogi, aż do gór, jak również ludzi w łodziach, samochodach i domach, a wszystko to postrzegali jednocześnie. W takim właśnie zakresie widzą istoty pozaziemskie.

Ehm, cudownie.
Jest więc zupełnie inaczej, niż myślimy. Widzą to, o czym w danej chwili myślę. W tym samym czasie na statku wokół osoby przyjętej przez istoty pozaziemskie, kłębiło się wielu Małych Szarych. Chichotali, a Oni zapytali mnie: Wiesz, na co patrzą? Odpowiedziałam: Nie. Powiedzieli: Obserwują wszystkie żyły, przepływającą krew. Widzą ją wewnątrz, widzą procesy pracującego mózgu oraz przepływ w całym ciele. Mają zdolność zaglądania do wewnątrz ciała. Jest zupełnie inaczej niż myślisz.

Rozumiem.
Takie rzeczy mnie fascynują. OK. „Trzy fale”, musisz przyjąć fakt, że to Oni stworzyli życie na Ziemi.

Rozumiem to.
Opiekują się nami od początków stworzenia. Dlatego monitorują wszystko, co robimy. Stale nas obserwują, gdyż jesteśmy częścią zapisów w księdze Rady. Znają historię każdej planety, każde zdarzenie jest w tej księdze. Przyglądają się wszystkiemu, co dzieje się na Ziemi. Zawsze, kiedy Ziemia czegoś potrzebuje, jakiegoś nowego wynalazku, nowej energii, mocy, to od nich ją otrzymujemy. Z drugiej strony mamy wolną wolę. Muszą przestrzegać dyrektywy nieingerencji. Nie mogą wtrącać się w sprawy ewoluującej cywilizacji. Wiem, że Star Trek nie jest fikcją, jest prawdziwy.

Prawdopodobnie większość ludzi już wie, że jesteśmy u progu fundamentalnych zmian.
Zapytałam, czy nie jest ingerencją przekazywanie kolejnej rzeczy, którą potrzebujemy do rozwoju cywilizacji? Odpowiedzieli: Nie, to jest prezent, który otrzymujecie we właściwym czasie, natomiast to, co z nim zrobicie, zależy od waszej wolnej woli. Niestety, używamy go często w niewłaściwym celu. Zamieniamy go w broń lub coś, co przynosi negatywne skutki. Powiedziałam więc: Czy nie prościej pojawić się i powiedzieć, „Spójrzcie, nie o to tu chodzi?” Odpowiedzieli: Nie, to właśnie byłoby wtrącanie się. Mogą jedynie obserwować i dziwić się ludziom, którzy mając wolną wolę wykorzystują wynalazki w sposób odmienny od oczekiwanego. Fakt ten prowadzi do projektu „Trzech Fal”, które są skutkiem nieustannej obserwacji naszych poczynań i fatalnych ich konsekwencji.
W 1945 roku, pod koniec Drugiej Wojny Światowej, kiedy zrzuciliśmy bombę atomową, zwróciliśmy na siebie ich szczególną uwagę. Powiedzieli: Przyjrzymy się z bliska temu, co te dzieciaki wyprawiają. Za wcześnie, nie było w planach przekazanie im nieograniczonego dostępu do energii atomowej. Owszem, mieliśmy ją otrzymać, ale do wykorzystania w celach pokojowych, a nie jako kartę przetargową w strategii wojskowej, czy broń niosąca zagładę. Kiedy zrzuciliśmy bombę atomową, wiedzieli, że muszą interweniować, żeby nie dopuścić do zniszczenia Ziemi. Ziemia nie rozwinęła się w dostatecznym stopniu. Wciąż kręcimy się w kole karmy, jesteśmy zaplątani w jego zależnościach i nie możemy sobie z tym poradzić. Przedstawili Radzie taki oto raport: Ziemia nie jest gotowa. Wspólnie rozważali sytuację: Co zrobimy? Dzieci na ziemi nie poradzą sobie, zniszczą Ją. Widzisz, jedynym przypadkiem, w którym mogą interweniować, jest zagrożenie unicestwieniem Ziemi. Muszą nas powstrzymać, bo konsekwencje zniszczenia tej małej planety dosięgną Układu Słonecznego, galaktyki i innych wymiarów, a to spowodowałoby ogromne zniszczenie. Nie mogli na to pozwolić. To jedyna okoliczność, która zezwala im na pojawienie się i powstrzymanie nas. Następnie, szukali sposobu na uniknięcie otwartej interwencji. Pamiętasz, pod koniec lat czterdziestych zaczęła się histeria związana z UFO. Od tamtej pory widywaliśmy je coraz częściej, bo przelatywali przyglądali się naszym poczynaniom. Istnieją Rady, które nadzorują układy słoneczne, galaktyki, wszechświaty. Mają jasno określone reguły dotyczące każdego aspektu życia społeczności galaktycznej. W ich decyzjach nie ma przypadków. Przedstawili sprawę Radzie i byli bardzo zaniepokojeni. Zapytali: Co zrobimy? Nie możemy przecież zwyczajnie pojawić się i narzucić reguły gry, nie możemy ingerować. Powiedzieli, że długo rozważali tę sprawę i było wiele pomysłów. Wreszcie wymyślili rozwiązanie, które według mnie jest genialne. Doszli do wniosku: Wprawdzie nie możemy ingerować z zewnątrz, ale możemy wpłynąć na nich od wewnątrz. Taką właśnie podjęli decyzję. Z powodu uwikłania w karmę, ludzie na Ziemi nie byli w stanie dokonać postępu, nie mogli pójść naprzód. Pomysł polegał na tym, żeby sprowadzić czyste dusze, które nigdy nie były na Ziemi, które nigdy nie skumulowały karmy. Pozostało tylko pytanie, skąd te dusze sprowadzić? Wtedy rozesłali wezwanie do ochotników: Przybądźcie i pomóżcie Ziemi. Ziemia ma kłopoty. Zauważyłam, że od dwóch lat moje sesje są inne. Przybywają na Ziemię, ale nie znają swojego zadania. Tutaj wyglądają jak każdy, są ludźmi, mają swoje problemy. Zewnętrznie nie są istotami pozaziemskimi, nie mają antenek, ale posiadają pozaziemskie dusze. Na tym polega różnica. Tego ludzie nie potrafią zrozumieć. Dusza jak wiesz, przebywa nie tylko w ciele, może podróżować. Wszyscy pochodzimy z miejsc poza Ziemią. Wszyscy żyliśmy w innych wymiarach. Po prostu stale przemieszczamy się pomiędzy ciałami.

Zgadza się.
Tego ludzi nie rozumieją. Życie nie ogranicza się jedynie do tego ziemskiego. Wysłano wezwanie skierowane do ochotników żeby przybyli i pomogli Ziemi, bo Ziemia ma kłopoty. Podczas sesji zawsze było tak, że osoba poddawana hipnozie cofała się do poprzednich wcieleń, do chwil, w których mogliśmy znaleźć rozwiązania ich problemów. Konieczność naprawienia karmy, czyli wypracowania rozwiązania problemów, jakie mają z rodziną, jest powodem powrotu do przeszłości. Obecnie jednak pojawiają się na moich sesjach ludzie, którzy cofają się do samego Źródła, czyli Boga. Po prostu nigdy wcześniej nie byli na Ziemi. Nigdy nie odłączyli się od Boga. Są też tacy, którzy cofają się do życia na innych planetach, statkach kosmicznych, albo do życia w innych wymiarach. Nie przenoszą się do poprzednich wcieleń na Ziemi jak zwykli ludzie. Sesja, którą dzisiaj miałam, również do nich należała.

Niesamowite.
Przyleciałam właśnie z Hawajów. Doświadczenie, które tam przeprowadziłam ze słuchaczami dotyczyło tego właśnie zagadnienia. W mojej praktyce przytrafia się ono coraz częściej. Na przykład, no cóż, powiem o tych duszach, które przybyły od Boga, bo jak już mówiłam, nie wszystkie są z innych planet. (śmiech) Kiedy wracają w transie hipnotycznym do Boga za każdym razem jest do dla nich cudowne, piękne doznanie, na opisanie którego nie znajdują słów. Po prostu tam są. Każdy z nas właśnie tam rozpoczął podróż. Wszyscy byliśmy razem i ta wspólnota była oszałamiająca, przepełniona miłością. Opisują ją jako przepiękną. Czasami, w obawie przed oddzieleniem, trzęsą się, wpadają w drgawki. Nie chcą opuścić tamtego miejsca, wolą być z innymi. Kiedy w końcu opuszczają mają uczucie oddzielenia i to im się nie podoba. Ostateczny kres podróży tych wyjątkowych ludzi, jak również każdego z nas, jest w miejscu, w którym ją rozpoczęli, w Bogu. Są istotami, które nigdy wcześniej nie przyjęły żadnego wcielenia. Są czystymi duszami, które nigdy wcześniej nie opuściły Boga. Natomiast ten inny rodzaj pozaziemskich dusz, wcielał się wcześniej w inne ciała. Mieszkał na statkach kosmicznych, planetach oraz w innych wymiarach. Zastanowiło mnie, że skoro przebywanie w jedności z Bogiem, które nazywali Źródłem, tak bardzo im się podobało to dlaczego opuścili to miejsce? Teraz leżą przecież w łóżku, tutaj będąc w ludzki ciele. Wszyscy reagują identycznie: Usłyszeliśmy wezwanie i odpowiedzieliśmy na nie. Zdarzyło się, że w transie wracali do tej chwili: Kto chciałby pójść? Ziemia ma kłopoty. Wszyscy odpowiadają jednym głosem: Usłyszeliśmy wezwanie i zdecydowaliśmy się podążać za nim. Będąc przepełnieni miłością i chęcią pomocy nie przypuszczali, jak trudnego zadania się podjęli. Potem kiedy przeprowadzam ich w regresji przez doświadczenie narodzin w chwili, kiedy pojawiają się tutaj, mówią jednak: Co ja sobie wyobrażałem? Ziemia jest planetą o najwyższej gęstości, jest światem, w którym żyje się najtrudniej. Jej energia jest niesamowicie gęsta a te dusze przybywają z tak cudownych lekkich miejsc. Rodzą się w tym ciele i doświadczają ściągnięcia w otchłań, co oczywiście jest bardzo nieprzyjemnym przeżyciem. Wtedy, po zakończeniu procesu przyjmowania ciała mówią: Co ja sobie wyobrażałem? Chcę wrócić. Nie podoba mi się tutaj. Jest już jednak za późno. Klamka zapadła. Ludzie jednak nie rozumieją, że w momencie, kiedy przyjmujemy ciało na Ziemi, zapominamy o wszystkim, co wcześniej przeżyliśmy, bo właśnie takie jest założenie. Dla mnie nie ma to sensu (śmiech), ale oni twierdzili inaczej. Kiedy wcielasz się spada kurtyna zapomnienia. Podczas seansu słyszę, jak mówią do siebie: Muszę pamiętać, muszę pamiętać. Jednak po narodzinach pamięć znika. Kiedyś zadawałam takie pytanie, czy nie łatwiej byłoby, gdybyśmy pamiętali powód, dla którego tu przybyliśmy, gdybyśmy znali swoje zadanie oraz związki z innymi ludźmi? Odpowiedzieli: Nie, gdybyśmy znali odpowiedzi, nie byłoby sprawdzianu. Przybywamy więc tutaj, pozbawieni wszystkiego, co mieliśmy oraz kim byliśmy, po czym samodzielnie musimy się stąd wydostać.

Dobrze, wiec czym są te „Trzy Fale”? Jakie są między nimi różnice?
OK. Do „Pierwszej Fali” należą pionierzy. Wydaje mi się, że urodzili się w późnych latach pięćdziesiątych. Niektórzy są z wczesnych lat sześćdziesiątych, bo również należą do tej kategorii. Znalazłam też takich, którzy zostali niejako ulokowani pomiędzy tymi „Falami”. Ci z „Pierwszej Fali” mieli najtrudniej. Nie chcą tu być. Nieustannie słyszę podczas seansów: Przez całe życie czułem, że nie jest to moje miejsce. Tu mi się nie podoba. Nie akceptuję przemocy. Nie mogę sobie z nią poradzić. Dlaczego ludzie są wobec siebie tacy okrutni? Powtarzają zawsze: Chcę wrócić do domu, nie wiem gdzie on jest, ale na pewno nie tutaj. Spotkałam ludzi, którzy pamiętali z dzieciństwa rozmowy z mamą oraz powtarzające się życzenia: Chcę do domu, a mama odpowiadała: Ależ jesteś w domu. Nie, to nie jest dom. Chcę do swojego domu. Wszyscy czują, że nie należą do tego miejsca. Nie chcą tu być. Nic się im nie podoba i cierpią nawet wtedy, kiedy mają dobrą rodzinę i pracę. Powinni być szczęśliwi, ale nie są. Wielu z tej „Pierwszej Fali” próbowało popełnić samobójstwo. Mój ostatni klient również przyznał się do samobójczych myśli, żeby stąd odejść. Można sobie wyobrazić, przez jakie trudności przechodzili w wieku nastoletnim. Zastanawiam się jak wielu z nich udało się popełnić samobójstwo, nie mając przy tym zewnętrznego, racjonalnego powodu. Samobójstwo wydawało im się być jedynym sposobem na wydostanie się z niechcianego miejsca. Niestety, śmierć nie rozwiązuje problemów. Ci ludzie doświadczyli wielu rozterek i dokonali trudnych wyborów. Natomiast moja terapia przynosiła pozytywny skutek. Mówili: Owszem, nie chcę tu być, bo mi się nie podoba, ale zostanę, bo wiem, jaką odpowiedzialność przyjąłem. Ludzie z „Pierwszej” oraz „Drugiej Fali” otrzymali „tarczę”, rodzaj płaszcza okrywającego ich ciało i duszę chroniącego przed karmą. Sens tego przedsięwzięcia polegał na sprowadzeniu dusz bez karmy, które nie będą miały możliwości zbierania go. Chodzi o wykluczenie konieczności powrotu do kolejnego życia. Można więc powiedzieć, że „tarcza” chroni przed karmą, bo mówi się, że w działaniu karma przypomina lep, wystarczy się zbliżyć, żeby w nim ugrzęznąć. Tak to wygląda.

Twierdzisz więc, że „Druga Fala” również ma tę ochronę, czyli że karma nie przykleja się do nich.
Tak.

Na czym dokładnie polega różnica między falą „Pierwszą” a „Drugą”?
Pierwsza Fala”, to ludzie, którzy obecnie są po pięćdziesiątce. Natomiast „Druga” jest młodsza, przed pięćdziesiątką oraz czterdziestką, oni mają łatwiej. Po przybyciu czuli się zdecydowanie mniej wyobcowani niż ci z „Pierwszej Fali”. Nazywa się ich „kanałami” lub „antenami” transmitującymi energię. Są wyłącznie po to, żeby ją transmitować. Zewnętrznie nie muszą niczego robić. Niektórzy, jak moja ostatnia klientka, mówią: Chciałabym wiedzieć, jakie mam zadanie. To musi być coś wielkiego. Na co Oni odpowiadają: Nie, jesteś tu tylko po to, żeby generować energię.

Ehm. Podtrzymywać i podnosić częstotliwość.
Tak, pomóc podnieść częstotliwość wibracyjną Ziemi oraz ludzi. Widzisz więc, że poprzez samą obecność mają wpływ na miejscowych, czyli na tych, którzy zostali złapani w karmie. Generują energię, która w rzeczywistości tylko przez nich przepływa. Mówią, że mogą przejść przez hipermarket pełny ludzi i wpłynąć na każdego z kim wejdą w kontakt. Energia po prostu z nich emanuje wchodząc również w Ziemię. Dlatego ich praca jest tak ważna. Wielu ludzi z „Drugiej Fali” nie zakłada rodzin. Również „Pierwsza Fala” nie wchodzi w związki małżeńskie, bo nie czują takiej potrzeby. Niektórzy podejmują próby dostosowania się, ale nie potrafią sprostać wymogom i nie czują się z tym komfortowo.

Mówiłaś chyba o tym, że albo „Pierwsza”, albo „Druga Fala” nie ma dzieci?
Wielu z nich nie chce mieć dzieci.

Przypuszczam, że to „Druga Fala”.
Podświadomie zdają sobie sprawę z tego, że posiadanie dzieci tworzy karmę a tego nie akceptują. Chcą wykonać zadanie i wydostać się stąd, wrócić do domu, do swojego świata. Nie chcą być tu dłużej niż jest to potrzebne. W pewnym sensie prowadzą samotne życie. Wielu z nich pracuje w domu, nie wychodzą do pracy. Natomiast jeśli się pobierają, to zazwyczaj z kimś, kto jest do nich podobny. Spotkałam takich, którzy się odnaleźli. Są ludźmi łagodnymi, po prostu nie wytwarzają negatywnych wibracji, więc różnią się nieco od „Pierwszej Fali”. Kiedyś zapytałam: Dlaczego „Druga Fala” ma łatwiej? Pierwsza ledwo przetrwała, ale z licznymi przypadkami prób samobójczych. Powiedzieli, że ktoś musiał być pionierem, żeby sprawdzić drogę, przetrzeć szlaki, żeby kolejni mogli za nim podążyć. „Druga Fala” miała już łatwiej. Na tym polega różnica.

A co z „Trzecią Falą”?
Trzecia Fala”, to dzieci, które rodzą się teraz. DNA w naszych ciałach zmienia się, żebyśmy mogli zaadoptować je do zmian częstotliwościowych i wibracyjnych Ziemi. Tak więc zmiana DNA jest potrzebna, abyśmy mogli przystosować się do tych wibracyjnych zmian. Nowe dzieci rodzą się już z nowym DNA. Są przygotowane więc nie muszą się adoptować. One są nadzieją świata, podarunkiem, dlatego nie powinno się np. poddawać ich działaniom leków.

(śmiech) Zgadzam się.
Występuję na konferencjach, na których mówię o tych dzieciach. One również w nich uczestniczą i opowiadają czego doświadczają. Powodem, dla którego wydają się być niegrzeczne jest nuda, bo uczą się bardzo szybko. Wiedzą dużo więcej niż się powszechnie uważa a mimo to traktuje się je jak dzieci, które niczego nie rozumieją. Niekiedy nawet nauczyciel nie może się nadziwić, skąd znają odpowiedzi na pytania, których wcześniej nikt im nawet nie zadał. One spokojnie odpowiadają, że po prostu to wiedzą. Niestety taka odpowiedź nie satysfakcjonuje nauczyciela, zwłaszcza w przedmiotach ścisłych.

Pewnie.
Nie rozumie się, że tym dzieciom do pojęcia oraz zapamiętania przekazywanej wiedzy wystarczy jednorazowa lekcja. Kiedy nauczyciel dostosowuje się do poziomu klasy i powtarza wielokrotnie materiał, dzieci te naturalnie zaczynają się nudzić a w konsekwencji robią się niegrzeczne.

Jasne.
Te istoty, po drugiej stronie, z którymi się komunikują mówią, że najlepszym rozwiązaniem jest dawanie im wyzwań, coś do zrobienia poza tamtą klasą. Nawet proste czynności rozmontowania czego i ponownego złożenia zajmą ich umysły do czasu, aż pozostali im dorównają.

Jasne. Przypuszczam, że nie chcą nabierać rutyny.
Tak, nie chcą, gdyż uczą się bardzo szybko.

Więc mamy do czynienia z „Trzema Falami”.
One rodzą się nieustannie.

Rozumiem. Przybywają tu ludzie w „Trzech Falach”, żeby pomóc podnieść częstotliwość wibracyjną, ale w jakim celu? Jak to określasz? Zasadniczo mówisz o „Drugiej Ziemi”.
Nowej Ziemi.

Laura Knight-Jadczyk, z którą przeprowadziłam wywiad, też o niej mówiła. Mówiła również o fali energetycznej, która się zbliża lub w którą właśnie wchodzimy.
Ta fala już dotarła do nas. Jesteśmy w jej środku. Mniej więcej w 2003 roku zaczęła być dostrzegalna. Czy Laura mówiła o rozdzielaniu się Ziemi na dwie planety?

Tak. W zasadzie o przejściu do czwartego wymiaru, 4D.
To jest piąty wymiar. Przeskakujemy przez czwarty wymiar. Czwartym wymiarem jest czas.

OK. Więc według Ciebie Ziemia przechodzi w piąty wymiar?
Przechodzi już od jakiegoś czasu.

OK. Więc, takie otrzymujesz informacje?
Tak, ale to nie Ziemia tam przechodzi, tylko rozdziela się ona na dwie Ziemie. O to rozdzielenie właśnie pytałam.

No cóż, nie nazwała tego zjawiska powstaniem drugiej Ziemi, chodziło o to, że
Stara Ziemia i Nowa Ziemia. Pewna grupa ludzi pozostanie i nie przejdzie do następnego wymiaru. Ten stan nazywa się Starą Ziemią. Powiedzieli mi, że ci ludzie pozostaną w świecie, który sami stworzyli a jest nim cała ta wrzawa i przemoc, wojny i katastrofy, przez które właśnie przechodzimy. To jest Stara Ziemia.

OK, a jak określają wzrastającą wibrację? Jak opisują proces tworzenia Nowej Ziemi i transformację ludzi, którzy na nią przejdą?
Jest przepiękna, cudowna, jest jak raj. Kiedy już przejdziesz nie oglądaj się za siebie. Nie trzeba wiedzieć co stanie się z resztą świata. Decydujące jest zwiększenie częstotliwości własnych wibracji. Trzeba jednak pamiętać, że planeta jest żywą istotą. Ewoluuje na swój sposób. Również zmienia częstotliwość swoich wibracji, bo tylko tak może dokonać postępu. Nie dba o to, czy wszystkie istoty zamieszkujące ten świat pójdą za nią, czy ludzkość przejdzie razem z nią. W pewnym sensie jesteśmy jak muchy pasożytujące na psie. Chciałaby pozbyć się nas jak najszybciej.

A czy to prawda, że niektórzy ludzie już przechodzą na tę drugą Ziemię?
Nie, nie.

Nie? Nie słyszałaś o czymś takim?
To nie prawda.

W porządku.
Nie można przejść, zanim częstotliwość wibracji nie zostanie dostrojona do częstotliwości Nowej Ziemi.

Och, a w takim razie czy słyszałaś, że ta druga Ziemia już została przygotowana?
Tu chodzi o coś innego. W książce „The Custodians”, „Dozorcy” mówiliśmy o Istotach Pozaziemskich, które przygotowały inną planetę. To zupełnie inna kwestia.

Rozumiem.
Ta inna planeta została przygotowana na wypadek, gdybyśmy w swej głupocie zniszczyli świat. Ludzkość nie może zniknąć, więc zabrali by niektórych ludzi właśnie tam. Uratowaliby w ten sposób rasę ludzką. Do działań związanych z przetrwaniem należy również klonowanie, ale to już inna kwestia. Powiedzieli, że po przybyciu możemy nazwać ją jak chcemy, np. „Nowy Eden”. Chodzi tu o inna planetę, która faktycznie została już przygotowana. Mówią, że jest bardzo podobna do Ziemi, ale nie jest taka sama.

OK. Czyli ta Nowa Ziemia, o której mówisz, to kolejna koncepcja.
To wibracje tej Ziemi, które przechodzą w inny wymiar.

OK. Zasadniczo mówimy o dwóch grupach ludzi: Jednej przebywającej w tym wymiarze oraz drugiej żyjącej w innym, ale, jak sadzę okupujących tę samą przestrzeń?
Masz na myśli te dwie Ziemie?

Tak.
Nie, gdyż po rozdzieleniu nie mogą znajdować się w tej samej przestrzeni. Właśnie dlatego, że Nowa Ziemia nie jest jeszcze gotowa, ludzie nie mogą na nią przejść. Tworzenie nowej wibracji nie zostało jeszcze zakończone.

OK. Mówisz, więc, o zmianie kolektywnej.
Zanim wszystkie indywidualne wibracje nie zostaną zestrojone, nie może do niej dość, to stopniowy proces. Powiedzieli, że ludzkie ciało przejdzie, kiedy częstotliwość naszych wibracji zostanie zwiększona, do poziomu wibracyjnego planety. Taka fundamentalna zmiana, przeprowadzana w szybkim tempie, zniszczyłaby ciało, dlatego przeprowadza się ją stopniowo co parę miesięcy. To zaczęło się tak widocznie około 2003, stopniowa progresja, zmieniła się częstotliwość wibracji trochę, a my się do niej adaptowaliśmy, to może trochę potrwać. Będą definitywne symptomy, kiedy to będzie miało miejsce. Potem to się wyrówna, a potem znów wzrośnie o kolejny stopień. Więc jest to stopniowy proces, ale teraz zdaje się to nie mieć takiego wpływu na ludzkie ciało, ponieważ stopniowo się do tego adaptujemy. Największy kłopot z dostrojeniem się mają ludzie starsi, noworodki są już dostrojone, natomiast ci w średnim wieku mają z tym spore problemy. Ci, którzy nie poradzą sobie ze zmianą, opuszczą tę planetę. Przejdą na drugą stronę, czyli po prostu umrą, ale nie ma w tym nic złego. Właśnie dlatego wiele ludzi nagle umiera. Nie wytrzymują nowych wibracji i częstotliwości. Jeśli ciało zaadoptuje się do zmian to znaczy, że jest w procesie przejścia razem z innymi. W taki oto sposób następuje rozdzielenie.

OK, a czy podali rok, albo datę?
Nie. Kiedy pytałam ich o to, odpowiedzieli: Nie wiemy wszystkiego. W historii Wszechświata taka transformacja odbywa się o raz pierwszy. Nie wiemy co się stanie. Mówią, że właśnie na Ziemi rozgrywa się największy spektakl. Wszystkie rasy pozaziemskie nas obserwują. Chcą zobaczyć czy nam się uda. Pozwól, że podam przykład. Czy znasz Annie Kirkwood, napisała „Przesłanie Maryi dla Świata”.

Tak.
Kiedyś wspólnie organizowałyśmy seminaria. Miała wizję, która według mnie wyjaśnia tę trudną do zrozumienia koncepcję naturalnego podziału na dwa organizmy, czyli po prostu ewolucję. Zobaczyła Ziemię, która rozdzieliła się tak, jak dzieli się komórka. Podzieliła się na dwie Ziemie, nową i starą. Następnie na Nowej Ziemi usłyszała: Udało się nam, udało! Natomiast na Starej Ziemi inni mówili: Biedactwo, umarła, wierząc w takie rzeczy. Pierwsza nie będzie świadoma istnienia tej drugiej. Podobnie jest w Biblii, w Księdze Rodzaju, w którym mówi się o Nowym Raju, Nowej Ziemi. Przedstawia się w niej tę samą koncepcję pozostawienia obecnego miejsca pobytu i przejścia do następnego.

Rozumie. OK.
Stara Ziemia to kwintesencja negatywnej wibracji to ludzie, którzy pogrążyli się w negatywnej koncepcji życia i w konsekwencji w karmie. Nie są w stanie zmienić swoich wibracji dostatecznie szybko, żeby dokonać przejścia na Nową Ziemię. Informatorzy mówią jednak, że to naturalne, że tak ma być. Musimy dokonać wibracyjnego wyboru, ponieważ nasze wibracje są związane z wibracjami Ziemi. Zbliżamy się do momentu ostatecznego rozdzielenia, czyli zwieńczenia tego wielostopniowego procesu. Twierdzą jednak, że data nie jest z góry określona. Rok 2012 symbolizował czas kulminacji, kiedy to energia osiąga swoją najwyższą moc i punkt stabilizacji. Jeśli wtedy energia się zwiększy, przeniesie Ziemię do innego wymiaru. To przejście na pewno nie oznacza końca Świata. Jest to koniec cywilizacji w formie, jaką znamy. W tym czasie zaobserwujemy wielkie zmiany. Według nich, zmiany będą stopniowe. To jest zjawisko, które zachodzi pomiędzy tymi dwiema wersjami planety, a więc nie łatwo jest to pojąć. Prowadzi do definitywnego rozdzielenia. Pewnego razu omawiałam ten temat na wykładzie. Po prelekcji podszedł do mnie jeden ze słuchaczy i powiedział: Jestem handlowcem. Muszę Pani opowiedzieć co mi się właśnie przydarzyło, podczas słuchania opisu tej wizji rozdzielenia. Powiedział: Nagle audytorium znikło, przeniosłem się w kosmos i zobaczyłem właśnie to, co Pani opisywała. W domu sporządzę rysunek i wyślę go Pani, ale proszę nie mówić nikomu, że ma go Pani ode mnie. Umieściłam go w książce. W domu mam też wersję w kolorze. Nowa Ziemia znajduje się nieznacznie ponad Starą Ziemią i w przeciwieństwie do niej, jaśnieje. Wiem, że trudno jest zrozumieć tę koncepcję, ale jestem pewna, że istnieją już dwie Ziemie.

Te informacje zbierasz od klientów, tak?
Od wielu tysięcy ludzi.

Mówią o tym zjawisku za każdym razem?
Ten temat pojawia się w procesie terapeutycznym, w wyniku zadania wielu pytań. Myślę, że uzyskanie tych samych informacji od wielu ludzi, uwiarygodnia je. Oni nie wiedzą czego szukam. Za każdym razem dopytuję, żeby dowiedzieć się czegoś nowego. Informacje są przekazywane cząstkowo od wielu, wielu ludzi. Jedna część od tej osoby, kolejna od innej a ja muszę je połączyć, jak układankę. Dążę do uszczegółowienia tej koncepcji i zebrania jak największej ilości informacji. Powiedzieli, że takie rozdwojenie planety jeszcze nigdy się nie wydarzyło, więc nie wiedzą dokładnie, jak to się skończy. Czy chciałabyś usłyszeć o niektórych symptomach, jakich ludzie doświadczają?

Oczywiście.
Mówią, żeby nie przejmować się nimi, bo są naturalne, a niektórzy natychmiast biegną do lekarza. Myślą, że chorują, ale mają te objawy tylko przez kilka dni, bezpowrotnie. Doświadczają m.in. podwyższenia ciśnienia krwi oraz kołatania serca. Te budzą w nich najwięcej emocji, bo myślą o ataku serca. Tymczasem, to jedynie nieregularne bicie. Poza tym depresja otępienie, bóle głowy, bóle mięśni, jak również inne bóle. To chyba najbardziej powszechne symptomy. Czasami pojawia się kilka z nich po kolei. Lekarz nie jest w stanie stwierdzić jakiejkolwiek choroby.

Czy słyszałaś o pracy Barbary Marciniak?
Tak, znam ją bardzo dobrze.

Napisała książkę o komunikacji z Plejadanami.
Znam jej starsze książki. Nie wiedziałam, że napisała kolejne.

To chyba była książka pod tytułem „Bringers of the Dawn”, „Prorocy Świtu”(Zwiastuni Świtu – w polskim przekładzie).
To była jej pierwsza książka. Napisana dwadzieścia lat temu.

Tak, dość dawno, jednak już wtedy mówiło się o nadchodzącej transformacji.
Stale przechodzimy pomiędzy wymiarami, choć nie zdajemy sobie z tego sprawy. To naturalny proces. Tak, ale te wymiary nie prześwitują między sobą. Nie można łączyć wymiarów. Tym bardziej że w tamtych wymiarach istnieją inne cywilizacje. Żyją tam ludzie, o których nie mamy pojęcia. Są też podwymiary, ale mówimy teraz o tych głównych. Opierając się na wiedzy, którą mi przekazano muszę powiedzieć, że nie ma sposobu na przeniknięcie, czy połączenie z naszym wymiarem, nie miałoby to sensu. Z drugiej strony nie wiem wszystkiego. Należałoby o to zapytać.

Rozumiem, a co z Twoim życiem? W pewnym sensie uformowali Cię mając na względzie wykonanie konkretnej pracy, pewnej misji przez nich zaplanowanej. Czy mogłabyś powiedzieć cokolwiek na ten temat?
Chcieli się upewnić, że faktycznie chcę się tym zająć. To było 25 lat temu, kiedy zaczęłam komunikację z Istotami Pozaziemskimi. Zapytali: To wymagająca praca, czy potrzebujesz naszej ochrony? Odpowiedziałam: Tak, mogę przyjąć każdą potrzebną ochronę. Powiedzieli: Dobrze. Jeśli np. spotkanie z kimś stworzy zagrożenie, nie pozwolimy Ci wyjść z domu. Zajmiemy się Tobą. Później powiedzieli: Skoro zgłosiłaś się do tej pracy, zadbamy również o Twoje zdrowie. Od tego czasu za każdym razem, kiedy nawiązywali ze mną kontakt mówili: Będziemy zasilać Cię energią życiową tak długo, jak długo będziesz chciała żyć i wykonywać tę pracę. Powiedzieli również, że bardzo ważne jest, żebym to właśnie ja dzieliła się tymi informacjami ze względu na moją wyjątkową ciekawość, jak również nieposkromioną chęć poznania. Pragną więc przekazać mi tak dużo informacji, jak to jest tylko możliwe. Przekazują je nieustannie, więc „Convoluted Universe”, „Spleciony Wszechświat” zwiększa swoją objętość. Za każdym razem, kiedy myślę, że otrzymałam już wszystko, podają mi kolejną koncepcję, inną teorię, o której nigdy nie słyszałem. Mówią jednak, że nie możemy dowiedzieć się wszystkiego. To absolutnie nie jest możliwe. Chodzi o ludzki umysł, nie mózg, jak podkreślali, gdyż w ludzkim umyśle nie ma struktur, które pozwoliłyby zrozumieć te rzeczy. Powtarzam więc: Przekażcie mi tyle, ile możecie za pomocą alegorii przykładów. Odpowiadają: Spróbujemy, choć jakiekolwiek przykłady są nieprzystające, ale przekażemy przynajmniej nieco informacji o tym, co się teraz dzieje.

Czy możesz więc opowiedzieć o najbardziej niesamowitej koncepcji, która ostatnio słyszałaś?
Och, są coraz bardziej niesamowite.

Na przykład?
Powiem może o „Trzech Falach” i energii, jaką przynoszą ze sobą te czyste istoty. Wcielenie w zarodek w łonie matki wymaga dostosowania jej wibracji. Z powodu różnic energetycznych pomiędzy matką i przybyszem, czasami dochodzi do poronienia. Muszą więc próbować inne metody. Rozszerzają proces adaptacyjny. Sprowadzają tylko część energii duchowej przybysza, gdyż wprowadzenie jej w całości rani matkę. Dziecko otrzymuje więcej tej energii później, w miarę wzrostu i rozwoju. Rozmawiałam z ludźmi, którzy są kimś takim, mówią: Owszem, moja mama poroniła kilka razy, zanim się urodziłem. Jej ciało musiało zostać przystosowane. Tak więc niektóre przypadki tzw. wzięć, wynikają z potrzeby naładowania ciała osoby wziętej, pewną ilością energii. Nadchodzi czas na przyjęcie większej jej porcji. Pracują nad ciałem, aby uzdatnić je do utrzymania duszy, czyli wysoko wibrującej energii, która w nim jest. Myślę, że to ważne, żeby ludzie wiedzieli, że nie chodzi w takim wypadku o negatywne doświadczenie.

Tak, rozumiem. Czy mogłabyś powiedzieć coś jeszcze w kwestii przyszłości? Musisz mieć całkiem pozytywne spojrzenie w przyszłość.
O tak, z całą pewnością. Właśnie o przekazanie tego optymizmu mi chodzi. Nie zapominaj, że każdy człowiek sam tworzy swoją rzeczywistość. Sam tworzy dokładnie wszystko w swoim życiu. Nie może obciążyć odpowiedzialnością nikogo innego. Jeśli nie podoba ci się to, czego doświadczasz w życiu, możesz odwrócić bieguny swojego stworzenia. To ważna rzecz.

Tak, ja również tak myślę, to ważna koncepcja.
Więc jeśli chcesz żyć w pięknym, pozytywnym świecie, to właśnie taką rzeczywistość stwarzasz. Podobnie, jeśli chcesz żyć w świecie negatywnym, to taki kreujesz. Masz wybór.

OK.
Powiedzieli jednak, że jeśli ktoś pragnie przejścia na Nowa Ziemię, musi zrobić dwie rzeczy, które pomogą w zmianie twojej wibracji. Przede wszystkim trzeba pozbyć się karmy. To karma przytrzymuje człowieka na Starej Ziemi. Należy wyeliminować ją ze swojego życia. Oznacza to, że należy uwolnić ją poprzez przebaczenie. W ten sposób pozwolić, żeby odeszła. Nie ma znaczenia, czy wychowałeś się w niekochanej rodzinie, w której rodzice źle Cię traktowali, pozwól im odejść. Nie ważne, czy miałaś złego męża, pozwól mu odejść i uwolnij tę energię. Projekt (wędrowców) jest bardzo ważny, ale nie byli pewni czy uda się go przeprowadzić. Chodziło, jak mówią, o uzyskanie masy krytycznej, czyli sprowadzenie wystarczającej ilości nowych dusz, których obecność pozwoli na osiągnięcie celu. Teraz mówią: Udało nam się. Mamy już wystarczającą ilość ludzi, nowych dusz, które narodziły się, jako nowe dzieci, żebyśmy mogli tego dokonać. Możemy wyjść z „korkociągu”, w który ziemia wpadła i uratować ją. Dzięki temu wszyscy zrobimy postęp. Te dzieci z pewnością przejdą na Nową Ziemię, bo po to tu przybyły. Natomiast reszta z nas, jeśli chce przejść razem z nimi, musi pozbyć się karmy. To karma przytrzymuje ich na Starej Ziemi. My chcemy ją opuścić. Nie chcemy zostać tu, w tej negatywnej energii przeżyć katastrofy, które się z tym wiążą. Chcemy stąd odejść. Musicie pozbyć się karmy, która po prostu przytrzymuje was. Karma jest prawem, któremu wszyscy podlegają. Trzeba tego dokonać wcześniej lub później. Jeśli nie zrobicie tego teraz, będziecie musieli powrócić i dopełnić tego obowiązku. Więc żeby zostawić karmę za sobą, musicie wybaczyć. Nie ma znaczenia, czy mieliście nieszczęśliwe życie. Nie ma znaczenia, czy mieliście rodziców, którzy źle was traktowali. Przerobiliście swoją lekcję. Nie ma znaczenia, czy macie strasznego męża, musicie pozwolić odejść karmie. Uwolnijcie ją a sposobem na to jest wybaczenie wszystkim i uwolnienie tych emocji. Ludzie mówią: Mam im wybaczyć? Nie masz pojęcia, co mi zrobili. Musisz jednak im wybaczyć, jeśli chcesz przejść na Nową Ziemię. Musisz tego dokonać nawet wtedy, kiedy oni już nie żyją. Robi się to mentalnie: Wybaczam wam, uwalniam was, pozwalam wam pójść swoją drogą. Potem musicie wybaczyć również sobie, a to nie jest łatwe. To są te dwie najważniejsze sprawy. Musicie pozbyć się karmy. Następnie musicie pozbyć się strachu. Strach paraliżuje więc przytrzyma was na Starej Ziemi. Powiedzieli: Musicie patrzeć na otoczenie z innego punktu widzenia. Nie pozwólcie wciągnąć się w spiralę strachu. Rząd, kościół, cały system kontroluje ludzi poprzez strach. Myślcie samodzielnie, zadawajcie mnóstwo pytań, po czym wyciągajcie własne wnioski. Nie oddawajcie nikomu władzy nad sobą.

OK. Muszę powiedzieć, że to mądre słowa.
Chcieli, żebym o tym informowała. Każdy, kto chce przejść na Nową Ziemię musi pozbyć się tych dwóch rzeczy, karmy i strachu. Musi przygotować się do podróży i zmienić siebie.

To ma sens. Czy jest coś jeszcze, o czym warto wspomnieć lub co chciałabyś wyjaśnić, a nie miałaś okazji w innych wywiadach?
O tylu rzeczach mówili, właśnie w tym problem. (śmiech)

Rozumiem.
To tak jak z karmieniem i uczeniem dziecka, porcjami, po troszeczku. Kiedy zaczęli ze mną 30 lat temu, jak sami to określali, przypominało to karmienie łyżeczką. Nie mogą przekazać wszystkiego na raz. Powiedzieli: Tak samo dziecku nie daje się całego trzydaniowego obiadu.

Oczywiście.
Najpierw daje się dziecku mleko, mannę, rozgotowane warzywa, a nie schabowego. Daje się to, co jest w stanie przyjąć w danym momencie.

A co z elitą? Czy mówili coś o nich, czy przejdą?
Masz na myśli rząd?

Tak rząd, ludzie, którzy stworzyli konspirację na całej planecie, którzy więzili ludzi.
Oni stworzyli sobie karmę.

Wykorzystywali ludzi, no właśnie.
Stworzyli karmę więc jak myślisz, co zrobią?

OK. Zastanawiałam się, czy może mówili coś konkretnego o niektórych z nich.
Nie. Wiele razy mówili tylko: Nie kupujcie tego, co mówią. Nie słuchajcie ich, bo próbują jedynie wywołać strach.

Jasne.
Próbują pozbyć się części populacji, gdyż mogą kontrolować tylko określoną ilość. Populacja jest tak wielka, że nie są już w stanie jej kontrolować. Planują zmniejszyć populację poprzez kreowanie wojen, manipulację żywnością i ten idiotyczny pomysł ze świńską grypą. Nawet lekarze mówili mi: Nie zaszczepiaj się pod żadnym pozorem, bo nie wiadomo co jest w szczepionkach. Ci ludzie wzbudzają strach. Kiedy ktoś wywołuje strach w innych, tworzy ogromną ilość karmy. Tworzą go dla siebie w ogromnej ilości, więc z całą pewnością nie przejdą transformacji.

OK.
Tak, więc nie wyjdzie im to na dobre, ale Obama, jak powiedzieli, sprowadza światło.

Naprawdę? OK.
Powiedzieli, że Obama jest nosicielem światła, i że nie należy do tamtych. To ważna informacja.

Oczywiście.
Pojawił się w bardzo ważnej chwili.

Czy informując Cię o tym, co może wydarzyć się w przyszłości? Czyli etapy rozwoju zdarzeń, opcje, które mogą się urzeczywistnić.
Cóż, napisałam o tym trzy książki. W „Rozmowach z Nostradamusem” zinterpretowaliśmy wszystkie 1000 zwrotek przepowiedni.

Aha, OK. Nie przeczytała tej książki. Czy się sprawdziły?
To są trzy książki. Och tak, są bardzo dokładne. Są to najdokładniejsze interpretacje, jakie do tej pory się pojawiły. Sęk w tym, że właśnie je zmieniamy. Nostradamus napisał: Jeśli opiszę najokrutniejsze krzywdy, jakie możecie wyrządzić sobie nawzajem, czy zrobicie cokolwiek, żeby temu zapobiec? Taki jest sens przepowiedni. Jeśli ujawnisz komuś jego przyszłość, to ma szansę to zmienić, bo przyszłość nie jest określona. Zależy od decyzji, które podejmują ludzie. Mają one ogromny wpływ na przyszłość. Sęk w tym, że według niego, czas rozgałęzia się na wiele linii czasowych i mamy wybór, którymi podążymy. Linie te zbiegają się w węzłach, jak je nazwał. Węzeł oznacza zdarzenie, które musi się wydarzyć a za nim linie czasowe znowu się rozbiegają. Jeśli więc wiesz, którą ścieżką podążasz, możesz zmienić przyszłość. Powiedział również: Nie macie pojęcia, jaką mocą dysponuje umysł. Dzięki temu możemy wpływać na przyszłość. Jeśli skupisz się na tym, czego pragniesz np. na pokoju i harmonii, możesz je stworzyć. Teraz pomyśl, jaką moc mają zsynchronizowane umysły wielu ludzi. Zbierają się, żeby skupić uwagę na pokoju i harmonii oraz na tym, czego naprawdę pragną. Siła ich umysłów jest nie tylko pomnożona, ale i spotęgowana, ma więc ogromną moc. Na tym pollena moja praca od 20 lat podróżuję po świecie i inspiruję ludzi, żebyśmy skupili się na tym samym, w ten sposób wspólnie zmieniamy przyszłość. Właśnie dlatego przepowiednie się zmieniły, zmierzamy już w innym kierunku. Widzę pokój i harmonię.

Czy rozmawiałaś lub słyszałaś opowieści o rdzennych kulturach? Może poddawałaś kogoś z ich przedstawicieli regresji hipnotycznej i miałaś okazję ujrzeć to, co widzą we własnej przyszłości?
Pracowałam z nielicznymi. Pracowałam z Indianami, pracowałam również w Australii, ale nie z rdzennymi mieszkańcami. Pracowałam natomiast z Thomasem Pinyacanem, kiedy należał do starszyzny Indian Hopi. Podał treść przepowiedni Hopi. Sądzę, że to, co wiedzą jest słuszne. Widzę dobrą przyszłość przed nami i to, że mamy na nią wpływ. Gdyby to nie była prawda już mielibyśmy te straszne wojny, które przepowiadał Nostradamus. Powinny były rozpocząć się około roku 2000, ale udało nam się pójść łagodniejszą drogą. Pozbyliśmy się tych okrutnych rzeczy.

Domyślam się, że słyszałaś od ludzi, z którymi rozmawiasz o gwiezdnych wrotach.
Tak, wiem o innych wymiarach, podróżach w czasie, przemieszczaniu się pomiędzy wymiarami przez portale i okna.

Zapewne słyszałaś również o tajnym rządzie i programie kosmicznym.
Pisałam o tym w książkach Nostradamusa. Nazywał go Kabałą, rządem ukrytym za rządami.

Który tworzy i używa gwiezdne wrota, przez które podróżuje w całym układzie słonecznym.
Tak, jak również podróżuje w czasie. Jest bardzo zaangażowany w takie rzeczy. Nie chcę jednak o tym dyskutować, bo miałam już z tego powodu kłopoty.

Och, doprawdy?
Więc, nie zagłębiałabym się w ten temat. Mogę jednak powiedzieć, że to prawda. Powiedziano mi, żebym trzymała się z daleka od tych tematów i nie mówiła o części związanej ze śmiercią.

Dobrze, nie ma sprawy, nie będziemy się tym zajmować.
Tak, robię to, co mi powiedzą, ale jest wiele dziedzin, w które zaangażowany jest rząd. Bob Dean tym się zajmował. On ma rację, klonowanie. Można o tym przeczytać w moich książkach o Nostradamusie. Właśnie rozmawiałam z nim o klonowaniu i pozostałych rzeczach więc wiem, że to prawda. Również o rządzie skrytym za oficjalnymi rządami, jednak nie chcę się na tym koncentrować.

Rozumiem, w porządku. Wróćmy więc do rozmów z istotami pozaziemskimi. Czy otrzymujesz jakąś nową falę informacji?
Chodzi ci o Nową Ziemię?

Wydaje mi się, że w Twoich książkach dokonuje się postęp informacyjny, że przekaz jest bardziej zaawansowany, złożony. Zastanawiam się czy spotkałaś się z nowymi rzeczami, o których nie słyszałaś wcześniej.
Och, tak. Zdecydowanie wiele kwestii metafizycznych.

OK.
Jest ich tak wiele! Właśnie dlatego niektórym ludziom bardzo trudno byłoby je zrozumieć. Czy masz na myśli wymiary i…?

Równoległe życia?
Tak, mam z tym wiele do czynienia. O tym właśnie mówiłam. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że mają więcej niż tylko jedną duszą. W celu jednoczesnego zbierania wielu doświadczeń wcielają się w wiele ciał. Nad-dusza rozdziela się na wiele aspektów. W ten sposób doświadcza wielu żyć w tym samym czasie, czyli wszystkie minione i obecne życia, jak również wszystkie ich przyszłe alternatywy. To życia symultaniczne. Od czasu do czasu spotykam je podczas sesji. Jednak nie powinnaś wiedzieć o swoich wcieleniach, bo cała koncepcja jest zbyt niezrozumiała. Gdybyś znała wszystkie pozostałe części siebie, co robią i czego doświadczają, zwariowałabyś, nie dałabyś rady. Mówią więc, że najważniejsze jest skupienie się na tym życiu, na obecnych czynnościach. To jest najważniejsze dla aspektu Ciebie, którym teraz jesteś.

OK, a co z ideą bratnich dusz? Czy masz informacje na ten temat?
Mam, ale to nie jest istotne, naprawdę. Są ludzie, z którymi przeżywałaś poprzednie życia, z którymi rezonujesz, i z którymi umawiasz się: Powróćmy razem i przeżyjmy to ponownie przez wiele, wiele wcieleń. Natomiast te istoty mówią, że lepiej nie szukać swoich pokrewnych dusz, bo spłynęłoby na człowieka takie zadowolenie i szczęście, że nie zająłby się tym, po co tu przybył. Bratnia dusza to ktoś, z kim rezonujesz… ale lepiej, żebyś tego nie robił. Masz do wykonania zadanie. Ludzie przychodzą do mnie bez przerwy i mówią, że chcieliby poznać swoją bratnią duszę. I mówi im się: Lepiej będzie, jeżeli będziesz żyć własnym życiem i zrobisz to, co masz zrobić. Z drugiej strony, to jednak fajna teoria.

OK. Czy możemy teraz porozmawiać o uzdrawianiu?
Tak, to bardzo ważne. Otóż kiedy z klientami przeprowadzałam regresje do ich poprzednich wcieleń, odkrywałam dużo informacji dotyczących teraźniejszości, jak i przyczyn wielu z ich obecnych problemów w przeszłości. Później, podczas podążania w regresji śladem tych informacji, weszłam w kontakt z czymś, co nazywam Wielką Mocą. To od niej otrzymuję wszystkie informacje, o których piszę. Istoty pozaziemskie pojawiły się w pewnym momencie, ale obecnie pracuję właśnie z tą mocą.

Rozumiem.
Nazywam ją podświadomością, ale w innym sensie niż ten, w którym definiują ją psycholodzy. Tę powszechnie znaną uważam za jedynie dziecięcą część umysłu. Chodzi mi o Nad-duszę, Wyższe Ja, Wyższą Świadomość. Jest ona tak wielka i rozległa. Ma odpowiedź na każde pytanie. Dlaczego nie wejść w kontakt z kimś takim. Musiałam jakoś ją nazwać, więc wybrałam „podświadomość”. Mówią: Nie ma znaczenia, jak nas nazywasz, będziemy z Tobą pracować. To jest cudowna i piękna energia. Odkryłam, że klient uzyskuje odpowiedź nie tylko na każde pytanie, ale uzyskuje również natychmiastowe uzdrowienie. Muszę podkreślić, że nie jestem sprawcą tego procesu a jedynie przy nim asystuję. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę to, że proces uzdrowienia odbywa się w dokładnie ten sam sposób dla każdego z tysięcy klientów, z którymi pracowałam, można powiedzieć, że dokonałam doniosłego odkrycia. To są cudowne uzdrowienia. Obecnie odwiedzają mnie w moim małym biurze w Huntsville ludzie z całego świata i przyjeżdżają specjalnie po uzdrowienie. Pracujemy z chorobami każdego rodzaju, ze wszystkimi jakie istnieją. Ludzie, którzy mieli zaplanowane operacje po przejściu przez proces regresyjny, już ich nie potrzebują. Ci, którzy byli gotowi na przeszczep wątroby, dializę nerek, nie muszą już im się poddawać. Wszystko dlatego, że w rzeczywistości każdy człowiek sam stwarza swoją chorobę. Jeśli więc umysł każdego z nas jest na tyle silny, żeby spowodować chorobę, to ma również moc uzdrowienia. Dowiedz się, dlaczego doprowadziłeś do choroby. To jest właśnie cel mojej terapii a podczas sesji dowiedz się skąd ona pochodzi. Wtedy można przez nią przejść i natychmiast siebie uzdrowić. Cudowne działanie dokonuje się na oczach. Z zewnątrz proces wygląda tak, jakby przepływał przez człowieka prąd, czy energia. Wpada w spazmy i konwulsje, podczas których wszystko naprawia. Miałam klientów, którzy poskładali swój kręgosłup, spowodowali zrośnięcie kości, przebudowali tkanki łączne, spowodowali wchłonięcie tkanki rakowej. Działanie jest cudotwórcze. Właśnie z takimi rzeczami mam do czynienia i dla mnie to najważniejsza część mojej pracy. Informacje, które otrzymuję podczas sesji, dotyczące wielu różnych tematów też są ważne, ale uzdrawianie jest dla mnie… Powiedzieli, że to jest leczenie przyszłości, więc teraz uczę go na całym świecie.

OK, a jak go uczysz? Jakie dajesz instrukcje?
Krok po kroku przeprowadzam adepta przez etapy sesji terapeutycznej, przez proces nawiązywania kontaktu z podświadomością. To jest wieloetapowy proces, którego uczę na trzydniowym kursie. Samodzielne sesje mogą przeprowadzać po opanowaniu procedury, kiedy robią dokładnie to, co ja.

Więc są ludzie, którzy później robią to, czego ich nauczyłaś.
Oczywiście. Przygotowujemy takich ludzi. Mamy stronę internetową oraz grupę wsparcia, z którą jesteśmy w kontakcie. Kiedy mają kłopoty, możemy im pomóc. Prowadzimy również kurs zaawansowany dla tych, którzy stykają się z problematycznymi przypadkami i potrzebują więcej informacji, jak sobie z nim radzić. Na jednym z kursów w Perth, w Australii, mieliśmy 91 studentów. Na kolejnym kursie, który odbył się rok później, było ich 52. Australia przyjmuje tę naukę i świetnie sobie radzi. Wszyscy doświadczają cudów. Obserwowanie uczniów, którzy stosują tę naukę sprawia mi ogromną radość. Uczę na przykład w Rosji, w której kursy odbywają się z tłumaczem. Rosjanie praktykują ja z powodzeniem. Uczę na całym świecie i wszędzie to działa. Dla mnie ma to ogromne znaczenie.

To cudownie.
Można wejść na moją stronę i sprawdzić rozkład kursów. To jest moje zadanie, rozpowszechnianie tych informacji.

OK, a czy nie sądzisz, że poniekąd Twoja misja się nieco zmieniła, że teraz najczęściej zajmujesz się uzdrawianiem niż regresjami hipnotycznymi, które robiłaś na początku?
Wciąż robię. Są one częścią całego procesu. Najpierw robię regresję a później przychodzi uzdrowienie. Więc jest ona częścią całego procesu.

W sumie musisz się upewnić, że klient chce zostać uzdrowiony, bo niektórzy chcą być chorzy.
Owszem, spotkałam takich ludzi. Sądzą, że kiedy zabierze się im chorobę, zabierze się również obiekt, z którym się identyfikują, a więc część ich samych. Uwielbiają uwagę, którą inni im poświęcają z powodu choroby. Czerpią przyjemność z opowiadania innym o kolejnych bólach. Więc tacy ludzie nawet wtedy, kiedy mówią: Nie chce chorować, chcę zostać uzdrowiony, to nie da się z nimi pracować. Natomiast dla tych, którzy naprawdę chcą być uzdrowieni, ta metoda jest cudowna. Jest również natychmiastowa, widzę klienta tylko raz, to wystarczy. Nieustannie otrzymuję informacje a Oni chcą, żebym pisała. Obecnie robię wszystko jednocześnie, dobrze jest rozpowszechniać tę wiedzę i praktykę, żeby coraz więcej ludzi mogło ją stosować. Chodzi o pomoc ludziom, właśnie o to w tym wszystkim chodzi.

Oczywiście. Zgadzam się. Dziękuję, Dolores Cannon, za wszystko, czym służysz ludzkości.
Tłumaczył: Przemek (LivingCosmos.info)
Edycja: Łukasz (Szaman Psychedeliczny)

ezoteryka.info.pl

1 komentarz:

  1. Podlecem książkę "Trzy Fale Ochotników i Nowa Ziemia" Dolores Cannon. Dużo się dowiedziałam i zrozumiałam po przeczytaniu.

    OdpowiedzUsuń