środa, 23 września 2015

Współdziałanie kamieni szlachetnych i duszy.


Źródło: Internet
Każdy kamień szlachetny składa się z precyzyjnej siatki kryształów, w której określone atomy w doskonałych odstępach czasu wykonują ściśle określone drgania. Drgania te mogą być przenoszone przez skórę lub organy zmysłów na człowieka, lub na media takie jak woda.

Zmagazynowana energia elektromagnetyczna tych kamieni przez ze skórą napotyka komórki nerwowe ludzkiego organizmu, które przenoszą ten bodziec do centralnego układu nerwowego, aby tam przez wyładowania elektryczne wywołać wydzielanie określonych substancji sygnalizacyjnych w mózgu.
W ten sposób aktywizują się sfery zazwyczaj niepodatne na wpływ, ponieważ kamienie szlachetne pasują do nich niczym klucz do zamka, mogący otworzyć dane drzwi.

Kamienie szlachetne i dusza rozpoznają się na podstawie swego niebieskiego pochodzenia. Dzięki temu wzmocnieniu energii możliwe jest rozpoczęcie w organizmie procesów uzdrowienia.

Najnowsze wyniki badań pokazują, że interakcja procesów neuropsychologicznych i drgań elektromagnetycznych zachodzi w układzie limbicznym – centrum uczuć człowieka – i może stymulować układ odpornościowy.
W taki sam sposób działają w tym centrum pozytywne wrażenia oraz doświadczenia religijne i kreatywne, sięgając aż do mitologicznej sfery prawej półkuli mózgowej, gdzie gromadzone są pierwowzory, pierwotne symbole i procesy, które można wykorzystać do uzdrawiania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz